O nás

Spoločnosť Sariv-Nemčík s.r.o. je česko-talianska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1996 talianskym výrobcom trhacích nitov a nitovacích matíc, spoločnosťou Sariv s.r.o. a Jiřím Nemčíkom.

Čítajte viac

Výroba spojovacieho materiálu a príslušenstvo Sariv

Pôvodný sortiment trhacích nitov a nitovacích matíc bol postupom času pravidelne rozširovaný a dnes, vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam, sa firma radí medzi významné distribútormi spojovacích materiálov.

V súčasnej dobe má spoločnosť Sariv-Nemčík s.r.o. dve samostatné zahraničné pobočky, Sariv spol. z o.o. v Poľsku a Sariv s.r.o. na Slovensku. Obe pobočky disponujú vlastným skladom a spolu s centrálou v Ostrave Kunčiciach umožňujú rýchle vykrývanie objednávok v regióne strednej Európy.

V roku 2005 bola založená dcérska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plných a polodutých nitov a ďalej výrobou výkresových spojovacích dielov na dlhotočných sústružníckych automatoch. Výrobky sú dodávané zákazníkom v Českej republike, Taliansku, Poľsku, Lotyšsku a na Slovensku, pričom zhruba 60% produkcie tvorí export.

 

Svojim zákazníkom spoločnosť ponúka maximálnu starostlivosť. Samozrejmosťou je nielen rýchle spracovanie požiadaviek zákazníkov a vykrývanie objednávok, ale aj pravidelný kontakt s obchodným zástupcom, servis a technické poradenstvo.